iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Mersin/Mezitli/Kuyuluk

İki kişilik granit Mezar modelli

İki kişilik granit Mezar  modelli

http://mersin granit aile Mezar modelleri

Granit mezarlar yüksek dayanım gücüne sahip olan modeldir. Bu sebeple firma olarak sizlere öneririz. Sizler de gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsiniz. Granit mermerler su emmez bu sebeple yağmur kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Mermer mezarlarda oluşan sararma ve kararma bu taş çeşidinde gözükmez. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmemesi büyük bir avantajdır. Yüzeyinde gözüken benekler ve gözenekler sayesiyle çizilmeye meydan okur.

Esnek yapıya sahip olduğu için kırılmaz. Bazı modeller uzun süre sonra yana yatma durumları gözlesek de granit mezarlar da bu söz konusu değildir. Birçok renk çeşidi olup dilediğiniz tasarımları sizlere oluşturuyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ŞİMDİ ARA