Mersin/Mezitli/Kuyuluk

İki kişilik granit anıt mezar modeli

İki kişilik granit anıt mezar modeli

Neden granit mezar seçimi yapmalıyız
Granit kuvars feldsput ve mika minarelerinden oluşan eşsiz bir bileşimdir. Mükemmel estetiğin nedeni ise yüzbinlerce yılda saklıdır. Yıllarca süren bu oluşum sonrası meydana gelen granit iklim değişikliklerine, kötü hava koşullarına karşı dayanlıklı olmasının yanında sunduğu görsel çekiciliği ile dünyada çok tercih edilen bir ürün halini almıştır. Birden fazla renk çeşidi ve farklı ürün grupları ile sizlere tercih yapma imkanı sunmaktadır. Belirli aşamalardan geçtikten sonra kullanıma hazır hale gelen granit mezar yapımında ilk tercihiniz olmalıdır.

Granit mezarlar yüksek dayanım gücüne sahip olan modeldir. Bu sebeple firma olarak sizlere öneririz. Sizler de gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsiniz. Granit mermerler su emmez bu sebeple yağmur kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmez. Mermer mezarlarda oluşan sararma ve kararma bu taş çeşidinde gözükmez. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmemesi büyük bir avantajdır. Yüzeyinde gözüken benekler ve gözenekler sayesiyle çizilmeye meydan okur.

Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz. Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabiri ve tüm Mezar&Kabir modellerimiz için aramanız yada mersinmezar.com adresinden modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinip bize ulaşmanız yeterli olacaktır.


Granit Mezar Esnek yapıya sahip olduğu için kırılmaz. Bazı modeller uzun süre sonra yana yatma durumları gözlesek de granit mezarlar da bu söz konusu değildir. Birçok renk çeşidi olup dilediğiniz tasarımları sizlere oluşturuyoruz. Üstelik uygun fiyat seçeneklerimiz mevcut olup kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Projeli anıt mezarlar ve Avrupa tarzı özel imalat kalın granit mezarlarınızı üretebilen Mersin Mezitli‘de yer alan üretim tesislerinde;

  • Granit ve mermer mezar taşı üzerine fotoğraftan üç boyut yüz kabartması
  • Blok granit kesip, CNC işleme, cilalama
  • İstenilen ölçü ve kalınlıkta ( 2-50 cm arası) mermer, traverten ve granit mezarlar
  • Blok mermer ve traverten den imal edilen mezar modelleri
  • Kalın granit ve özel tasarım anıt mezar ve yazıtlar
  • Lazer fotoğraf, fotoğraflı kalın granit mezat başı taşları
  • Mermer ve granit taşlarda mezar modeline özel CNC makinalarımızla oyma ve kabartmalar
  • Ömür boyu solmama garantili porselen fotoğraf uygulamaları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ŞİMDİ ARA