Mersin/Mezitli/Kuyuluk

Mezar Onarım İşleri

Mezar Onarım İşleri

Mersin mezar onarım ve tadilat hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm mezar modellerinde gövdeye, taşa ya da dekora zarar vermeden onarım yapmaktayız.

Zamanla aşınan ve yıpranan mezarların daha uzun ömürlü ve sağlam olması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız. Eğer ki mermerin renginde ya da yazısında solma meydana geldiyse boyamaktayız. Her türlü tadilat işlemi sonrasında mezar cilalama yapılmaktadır.

Yıllar geçtikçe doğal şartlardan dolayı mezarlarda çatlama ve yarık meydana gelebilmektedir. Yapmış olduğumuz mezarlarda bu sorunun önüne geçmekteyiz. Düzenli bakım ile uzun yıllar kullanılmaktadır.

Her türlü granit mezar modellerimermer mezar modellerimozaik mezar modelleri türü veya sizin beğeneceğiniz özelliklerde çeşitleri içeren mersin mezar örnekleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı, uzun süre boyunca çevre ve iklim şartlarından kararmış kirlenmiş mermerlerin ilk günkü gibi beyazlatılması, okunmayan baş taşlarının boyanması, onarımı ve yenilenmesi ile ilgili her konuda hizmetinizdeyiz.

Sevdiklerinizin kabri doğa ve çevre şartlarından dolayı zamanla yıpranarak onarım ve bakım gerektirebilir..

Zamanla toprakta eksilme, mermerde tahribatlar ve bir süre sonra da bozulmalar meydana gelmektedir

Yaptığımız temizleme işlemi ile bu zararların önüne geçiyoruz.

Böylelikle mezar taşınızı ve mermerinizi ilk günkü görüntüsüne yakın bir görünüme kavuşturarak  hem mezar taşının ömrünü uzatmış hem de doğaya zarar vermeden bir iş başarmış oluyoruz.

Mezar mezar onarım işlemlerimize ilave olarak silinen mersin mezar taşı yazılarınızı da onarıyoruz.

Mevcut  Mozaik yada betonarme mezarınızın eskiyen görüntüsünü uygun bütçelerle yenileme fırsatı.

Ailenize ait eski mezar yerinizi yada yeni defin yapılan mevcut mezarınızın yapısı sağlam durumdaysa

Yalnızca Baş taşı ve Üst Küpeştemi Yenileyerek yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

İsteğe Göre Uygun Fiyat Farkıyla Daha Kalın Baştaşı ve Küpeşte.

4 cm Baştaş’ı

3 cm Küpeşte

Suluk

Mersin mezarlıklar müdürlüğünden resmi belgeli ve sertifikalı ekibimizle mersin ve çevre illerdeki mezar ve tadilatlarınızı yapmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
mersin mezar, mersin mezar yapımı, mersin mezar modelleri, mersin mezar fiyatları, mersin mezar işleri, mersin mezar taşı, mersin mezar tamiri, silifke mezar, silifke mezar yapımı, silifke mezar modelleri, silifke mezar fiyatları, silifke mezar işleri, silifke mezar taşı, silifke mezar tamiri akdeniz mezar, akdeniz mezar yapımı, akdeniz mezar modelleri, akdeniz mezar fiyatları, akdeniz mezar işleri, akdeniz mezar taşı, akdeniz mezar tamiri, toroslar mezar, toroslar mezar yapımı, toroslar mezar modelleri, toroslar mezar fiyatları, toroslar mezar işleri, toroslar mezar taşı, toroslar mezar tamiri akdeniz mezar, akdeniz mezar yapımı, akdeniz mezar modelleri, akdeniz mezar fiyatları, akdeniz mezar işleri, akdeniz mezar taşı, akdeniz mezar tamiri, mezitli mezar, mezitli mezar yapımı, mezitli mezar modelleri, mezitli mezar fiyatları, mezitli mezar işleri, mezitli mezar taşı, mezitli mezar tamiri erdemli mezar, erdemli mezar yapımı, erdemli mezar modelleri, erdemli mezar fiyatları, erdemli mezar işleri, erdemli mezar taşı, erdemli mezar tamiri, gözne mezar, gözne mezar yapımı, gözne mezar modelleri, gözne mezar fiyatları, gözne mezar işleri, gözne mezar taşı, gözne mezar tamiri, mezar yapımı, mezar tamiri, mezar onarımı, mezar taşı, mezar taşları

TIKLA ARA