Mersin/Mezitli/Kuyuluk

Mezitli Mezar Fiyatları ve Modelleri

Mezitli Mezar Fiyatları ve Modelleri

Mezitli mezar fiyatları Mersin Mezar olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak amacıyla kaliteli ürünlerimiz ile sizlere modeller oluşturuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana birçok müşterimizin ihtiyaçlarını yerine getirerek hareket ettik.  Fiyat bakımından uygun seçenekler sunduk ve kampanyalı ürünlerimiz ile her müşterimizin isteklerini yerine getirdik. Granit mezar fiyatları Mersin Mezar olarak her tür de mermerden mezar modelleri inşa ettik. Alanında uzman ve deneyimli arkadaşlarımız ile birlikte mezarları titiz bir şekilde meydana getirdik.

Böylelikle olumsuz iklim koşullarına dayanıklı modeller inşa ettik. Sizleri ve sevdiklerinizi önemsiyor bu doğrultuda ürün malzemelerini birinci sınıf tercih ediyoruz. Çünkü kaliteli ürün seçeneklerimiz ile birlikte aşınma ve kırılmalara engel oluruz.

Granit mermerler, doğada elmastan sonra en sert taşlardan bir tanesidir. Volkanik bir kayaç olup iklim koşullarına dayanıklı bir yapısı vardır. Sert bir kayaç olduğu için kırılmaz ve aşınmaz. Granit mermerlerin cilası uzun süre dayanır. Bu yüzden parlaklığı uzun süre dayanır. Birçok renk çeşidi olduğu için müşterilerimize alternatif seçenekler sunduk.

Granit mermerleri birçok modeller de uygulayabiliriz. Blok mezar, aile veya çift kişilik mezar olarak dilediğiniz sistemlere uygulama yapıyoruz. Yüzeyindeki benekli ve gözenekli yapısı sebebiyle çizikler oluşturmaz. Bu sebeple kalitesini uzun süre korur. Böylelikle de mezar bakımını ve onarımına ihtiyaç duymazsınız.

Granit mermerler esnek yapıya sahip oldukları için kırılmaz. Ve yana yatma gibi durumları yaşamazsınız. Asit ve bazlar ile tepkimeye girmedikleri için yağmur ve kar sularından etkilenmez. Böylelikle yüzeyinde sararma ve kararma meydana gelmez.

Mezitli Mezar Modelleri, Mersin Mezitli Mezar Modelleri, Mersin Mezitli Mezar Fiyatları

Mezarın Üstüne Neden Su Dökeriz?

Toprakla örtülen mezarların sulanarak kabre iyice oturulmasını sağlar. Aynı zamanda toprak birbirini kavrar ve rüzgar ile birlikte savrulmasına engel olur. Ayrıca toprak yerleşerek kabrin çökmesine engel oluruz. Ve vahşi hayvanlar da mezarlığa saldırmaz ve cenazeye zarar vermez. Kimi zaman mezarların üzerine çiçekler ekeriz. Bu yeşil ve rengarenk görüntünün bozulmaması için sulama işlemi yaparız. Böylelikle çiçekler solmaz ve canlılığını uzun bir süre korumuş oluruz. Bu sebeple mezarlığa gittiğimizde sulamak oldukça faydalıdır.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Aygün akkün dedi ki:

    İstanbul’da yaşıyorum Mersin Mezitli mezarlığında babamın kabristanını yaptırdım Mehmet usta ve ekibine çok güzel ve zamanında mezarımızı bite teslim etti kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ŞİMDİ ARA