Mersin/Mezitli/Kuyuluk

Erdemli Mezar Modelleri ve Fiyatları

Erdemli Mezar Modelleri ve Fiyatları

Erdemli Mezar Kabristan Yapım İşleri!

Mersin Erdemli mezar yapımı olarak yer aldığımız bu sektörde sizlere farklı modeller de mezarlar tasarlayarak isteklerinizi yerine getiriyoruz. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda birçok müşterimizin ihtiyaçlarını karşıladık. Doğal taşları sanatla buluşturuyoruz ve dilediğiniz tasarımları ortaya çıkarıyoruz. Erdemli mezar modelleri ve Erdemli Mezar Fiyatları konusunda alanında uzman kişilerce çalışıp montajlarını kusursuz bir şekilde ortaya çıkarıyoruz. Montaj sırasında herhangi bir aksilik olmasın diye iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler aldık. Ve personellerimizi tehlikeye atmıyoruz. Sizler de tasarımlarımızı görmek ve sevdiklerinizin mezarlarını yaptırmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz.

Blok Mezar Modelleri

Blok mezarları yapımı ve işçiliği farklıdır. Bu sebeple temelinden itibaren dikkatlice oluşturarak meydana getiririz. Kalın betonlar ile inşa ederek sağlamlaştırırız. Dilediğiniz taşlardan oluşturup granit, mermer ve traverten gibi taşları kullanarak oluştururuz.

Granit Mezar Modeli

Dünyanın en sert ikinci taşıdır. Sert kayaç olması ve olumsuz iklim şartlarına dayanıklılık göstermesi sebebiyle müşterilerimize tavsiye ettiğimiz modeldir. Yıllar geçse de herhangi bir aşınmaya ve kırılmalara uğramaz.

Mermer Mezar Modelleri

Beyaz renginin vermiş olduğu doğal güzellikle mezarları inşa ediyoruz. Kolay şekil alıp ülkemizde çokça rezervi bulunmasından dolayı uygun fiyatlıdır. Bu sebeple birçok kişinin tercih ettiği modeller arasındadır. Pek çok renk çeşidi olduğu için sağlamlıkları da farklıdır. Uşak beyazı mermerleri düz beyaz renkli doğal taştır. Üzerinde az derecede kahverengi damarlar bulunur. Dümdüz renge sahip olduğu için saflığı berraklığın halini simgeler. Sert mermerler arasında olup dayanım gücü yüksektir. Üstelik parlak bir cilaya sahip olduğu için kolaylıkla temizlenir. Hatta bir parça su yardımı ile üzerindeki lekelerden kurtulabilirsiniz. Afyon beyazı mermerleri ağırlıklı olarak gri, bej ve beyaz renge sahiptir. Dünyanın en kaliteli mermerler arasına ismini yazdırmıştır. Bu sebeple de mezar yapımında çokça tercih edildiği gibi saray süslemelerinde de yerini almıştır. Muğla beyazı mermerler, yüksek sertliğe ve dayanım gücüne sahip bir diğer mermerler arasındadır. Porozitesi düşüktür. Bu sebeple porozitesi düşük mermerler yüksek dayanım gücüne sahiptir. Böylelikle mezar yapımında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mersin Erdemli mezar yapım işleri

Mersin Erdemli mezar yapımı

Mersin Erdemli aile mezar yapımı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
mersin mezar, mersin mezar yapımı, mersin mezar modelleri, mersin mezar fiyatları, mersin mezar işleri, mersin mezar taşı, mersin mezar tamiri, silifke mezar, silifke mezar yapımı, silifke mezar modelleri, silifke mezar fiyatları, silifke mezar işleri, silifke mezar taşı, silifke mezar tamiri akdeniz mezar, akdeniz mezar yapımı, akdeniz mezar modelleri, akdeniz mezar fiyatları, akdeniz mezar işleri, akdeniz mezar taşı, akdeniz mezar tamiri, toroslar mezar, toroslar mezar yapımı, toroslar mezar modelleri, toroslar mezar fiyatları, toroslar mezar işleri, toroslar mezar taşı, toroslar mezar tamiri akdeniz mezar, akdeniz mezar yapımı, akdeniz mezar modelleri, akdeniz mezar fiyatları, akdeniz mezar işleri, akdeniz mezar taşı, akdeniz mezar tamiri, mezitli mezar, mezitli mezar yapımı, mezitli mezar modelleri, mezitli mezar fiyatları, mezitli mezar işleri, mezitli mezar taşı, mezitli mezar tamiri erdemli mezar, erdemli mezar yapımı, erdemli mezar modelleri, erdemli mezar fiyatları, erdemli mezar işleri, erdemli mezar taşı, erdemli mezar tamiri, gözne mezar, gözne mezar yapımı, gözne mezar modelleri, gözne mezar fiyatları, gözne mezar işleri, gözne mezar taşı, gözne mezar tamiri, mezar yapımı, mezar tamiri, mezar onarımı, mezar taşı, mezar taşları

TIKLA ARA